אימון רגשי באמצעות יצירה

אתגרים תסכול וחוסר שביעות רצון עלולים להפריע לשגרת החיים, הדילמות, המחשבות, השאלות, ומולם הרצון העז לשקט ושלווה מדגיש את הקונפליקט.
לוחות הזמנים כבר לא מתאימים לשום דבר שתכננת ואת מרגישה שאין מספיק שעות ביממה, בשלב זה התסכול והלחץ משפיעים על השקט הנפשי, זה בדיוק הזמן לעצור רגע, ולהיזכר בעצמך להיזכר שאם את לא תדאגי לעצמך ולא תשמרי על הכוחות ועל מקורות האנרגיה והחיוניות שלך, יהיה לך קשה להתקדם.

כשאת מסכימה לבחור לעשות דרך ולהעז לפרגן לעצמך תהליך משמעותי שיכול לקדם אותך ולתמוך בך, אז מתרחש תהליך יצירתי שיכול לעשות שינוי של ממש בחייך.
כך את פותחת בפני  עצמך דלת לצמיחה לשלב הבא שלך, עם אפשרויות כמעט בלתי מוגבלות שבו יתאפשר לך לבחור את רמת החופש והנינוחות בחייך, פיתוח וגילוי היכולות והכישורים שלך, מתוך הבנת הקשיים, הפחדים והאתגרים שעולים תוך כדי התהליך, לצד ראיה מפוקחת ומודעת והעצמה בלתי מותנת המתאפשרת דרך תרגול, התבוננות, מודעות עצמית וערות ולמה שקורה לך בגוף באמצעות תשומת לב לנשימה.

תהליך היצירה תוך כדי אימון המודעות העצמית מעורר הכרות מעמיקה עם מי ומה שאת היום, מעורר השראה ומצמיח את מערכות היחסים שלך עם עצמך ועם הסובבים אותך ומאפשר לך לפרוץ דרך בתחומי החיים והאתגרים שבשגרת היום ואלה המגיעים בתקופות שונות.

אימון יצירתי בשילוב בשיטת סאטיה ומודל ש.י.ה מלמד אותך דרך יחודית הפותחת בפניך אפשרויות להגשמה עצמית תוך צמצום הפער בין החלום למציאות.

למי מתאים אימון יצירתי ?

אימון באמצעות יצירה מתאים לנשים בכל גיל ולילדות בכל שלב בחיים, ברגע שיש קושי או דילמה, כשעולה צורך לבוא לידי ביטוי ולפרק לחצים, קשיים או ללמוד דרך ושפה אחרת להתמודדות, שדרכה תוכלי להביא את עצמך במלואך ללא מעצורים, שפת האמנות והיצירה פותחת את האפשרויות בדיוק עבור זה כי זו שפה בין לאומית, נגישה, רכה, מכילה ומאפשרת לך להיות הכי אותנטית.

אימון יצירתי – מתקיים בקבוצות קטנות תוך ליווי מקצועי ואישי, וכשיש לך הרגשה שאין לך אויר ואת ממש זקוקה לפסק זמן ולמישהי שתקשיב לך, בואי.

זו דרך המכוונת לשחרור ונינוחות.

אימון באמצעות יצירה, מאמן ומעצים את ההוויה שלך, את מי שאת בכל רגע בחייך.

התבוננות במה שקורה לך בגוף, בנפש, בתודעה, וגם ממש עכשיו, יחד עם תשומת לב לנשימה שלך, המחברת בין תחושות הגוף לתודעה.

תשומת לב להוויה שלך מעירה אותך אל עצמך,
כשאת קרובה אליך ומכירה את התגובות שלך,
יש לך אפשרות לבחור איך להגיב, ומי להיות בכל מצב, כך שאת מכירה את עצמך ממקום שממנו את יכולה לראות את היכולות והכישורים הטמונים בך שהם למעשה העוצמה הפנימית שלך, הם הופכים לנגישים לך ברגעים ובזמן שאת ממש זקוקה להם.

כל שעליך לעשות זה לגלות אותך.

בואי ואלווה אותך במסע המופלא שלך אל חופש התודעה היצירתי שלך.

שיטת סאטיה

סאטיה בשפה הסנסקריט פרושה אמת, חוויה מלאה, בשפה הפאלית פרושה קשב עמוק.
השיטה, אותה פיתחה נטאלי בן דויד, שהיא המורה שלי, מבוססת על עקרונות מתוך הבודהיזם הטיבאטי, גישת האקזיסטנציאליזם ובשילוב תחום האונתולוגיה – תורת היש ולינגווסטיקה בלשנות – תורת השפה, מאפשר תמהיל של עקרונות ההתפתחות האנושית במזרח יחד עם התקדמות התודעה והרגלי החיים במערב.
הנחת היסוד היא שכולנו בשאיפה להרמוניה, רווחה ושקט נפשי ומכאן נמצא את סימני הדרך.

האימון מקרב אותך לעצמך וכך גם לשאיפותיך.
דרך הנשימה וההקשבה לגוף מתפתחת מודעות עצמית עמוקה.
הדרך הזאת מלמדת אותך לדייק את חייך על פי האמת הפנימית שלך ולהיות בחופש בבחירותיך, ללא תלות בנסיבות חייך.

האימון הוויתי מחדד ערכים התומכים במטרותיך ומכוון למפנה משמעותי בהישגיך.
האימון מאיר את ההווה, מתוך מה שקורה עכשיו, מכאן המילים אימון הוויתי, בהתבוננות על מה ומי שאת רוצה להיות, כבת אדם, תרגול תשומת הלב הזאת מאפשר התנהלות מדוייקת, ספונטנית, יצירתית וללא מאמץ.
כך נפתחות אפשרויות לחולל צמיחה והבשלה בכל תחומי חייך.

נשימה מודעת והקשבה לשפת הגוף זו דרך לטרנספורמציה בחייך

מתוך התנסות בחדר האימון

דילוג לתוכן