אימון אישי רגשי

הסבל והקושי הקיים בחייך נראים לפעמים בלתי אפשריים, הדילמות, המחשבות, השאלות, ומולם הרצון העז לשקט ושלווה מתסכל ומשאיר אותך ללא כוחות.

האנרגיה שלך מושקעת בעשייה שלך, יש לך תוכניות, מטלות, שאיפות והכל כבר הופך ל"סלט" של דילמות. סדר העדיפויות השתבש, לוחות הזמנים כבר לא מתאימים לשום דבר שתכננת ואת מרגישה שאין מספיק שעות ביממה.

בשלב זה תסכול ולחץ משתלטים על יצירתיות ונינוחות, וכשאת מזהה את המקום הזה, שהוא כראה כבר די מוכר לך, זה בדיוק הזמן לעצור רגע, ולהזכר בעצמך.
להזכר שאם את לא תדאגי לעצמך ולא תשמרי על הכוחות ועל מקורות ההנעה שלך, לא תוכלי לממש את עצמך.

לבחור בעצמך מחדש זה אומר לפרגן לעצמך זמן איכות ולבוא להתאמן. כך את פותחת בפניך דלת להתבוננות והתמודדות אמיצה המכוונת לצמיחה לשלב הבא שלך, זו בחירה שיכולה לפתוח בפניך אפשרויות בלתי מוגבלות.
או במילים אחרות:
באמצעות הדרך שתעשי בתהליך האימון יתאפשר לך לבחור את רמת החופש והנינוחות בחייך.

התהליך מעורר מודעות עצמית והכרות מעמיקה עם מי ומה שאת היום מעלה שאלות המעוררת לחקירה פנימית, ומעניק מרחב שבו משתקפים פחדים ותסכולים לצד יכולות וכישורים.

האימון מתרגל התפתחות מעורר השראה ומצמיח את מערכות היחסים שלך עם עצמך,
ועם הסובבים אותך  ומאפשר לך לפרוץ דרך בתחומי החיים והאתגרים שבשגרת היום ואלה המגיעים בתקופות שונות ומתגלים לך ככאבים, פחדים, תסכולים ולפעמים אף רגשות של יאוש וחרדות, כאורחים הנשארים יותר מידי זמן.

אימון רגשי בשיטת סאטיה מלמד אותך דרך להקל על סבלך וכאביך ופותח בפניך אפשרויות להגשמה עצמית תוך צמצום הפער בין החלום למציאות.

למי מתאים אימון אישי ?

אימון אישי מתאים לנערות בכל שלב של התפתחות, ברגע שיש קושי או דילמה, ברגע שעולה הרצון לשיחה במרחב מוגן ודיסקרטי, זה הזמן לפנות אלי.

האימון מתאים לנשים עסוקות, נשים יוצרות, נשים שעושות, כאלה שלוח הזמנים שלהן יקר להן, נשים שחשוב להן שהתהליך המשמעותי של האימון יהיה אפקטיבי באופן ישיר בחיי היום יום מהרגע הראשון.

אימון אישי – מתקיים במפגש אינטימי בקליניקה או בסקייפ או בזום, מתאים במיוחד כאשר יש לך הרגשה שאין לך אויר ואת ממש זקוקה לפסק זמן ולמישהי שתקשיב לך.

ועכשיו כשאת מפרגנת לעצמך את פסק הזמן הזה את יכולה לפגוש את עצמך להיות איתך באינטימיות, לגעת בעומקים שלך, בדרך להכרות עם עצמך בתוך קושי, דילמות ומשברים לצד האחריות שאת לוקחת על עצמך ועל חייך ובוחרת דרך המכוונת לשחרור ונינוחות.

אימון אישי רגשי, מאמן את ההוויה שלך, את מי שאת בכל רגע בחייך.

הוויה = מצב מנטלי עכשוי, ברגע זה, הווה.
התבוננות במה שקורה לך בגוף, בנפש, בתודעה בכל רגע, וגם ממש עכשיו, יחד עם תשומת לב לנשימה שלך, המחברת בין תחושות הגוף לתודעה.

תשומת לב להוויה שלך מעירה אותך אל עצמך,
כשאת קרובה אליך ומכירה את התגובות שלך,
יש לך אפשרות לבחור איך להגיב, ומי להיות בכל מצב, כך שאת מכירה את עצמך ממקום שממנו את יכולה לראות את היכולות והכישורים הטמונים בך שהם למעשה העוצמה הפנימית שלך והם הופכים לנגישים לך ברגעים ובזמן שאת ממש זקוקה להם.

כל שעליך לעשות זה לגלות אותך.

שיטת סאטיה

סאטיה בשפה הסנסקריט פרושה אמת, חוויה מלאה, בשפה הפאלית פרושה קשב עמוק.
השיטה, אותה פיתחה נטאלי בן דויד, מבוססת על עקרונות מתוך הבודהיזם הטיבאטי, גישת האקזיסטנציאליזם ובשילוב תחום האונתולוגיה – תורת היש ולינגווסטיקה בלשנות – תורת השפה, מאפשר תמהיל של עקרונות ההתפתחות האנושית במזרח יחד עם התקדמות התודעה והרגלי החיים במערב.
הנחת היסוד היא שכולנו בשאיפה להרמוניה, רווחה ושקט נפשי.

האימון מקרב אותך לעצמך וכך גם לשאיפותיך.
דרך הנשימה וההקשבה לגוף מתפתחת מודעות עצמית עמוקה.
הדרך הזאת מלמדת אותך לדייק את חייך על פי האמת הפנימית שלך ולהיות בחופש בבחירותיך, ללא תלות בנסיבות חייך.

האימון הוויתי מחדד ערכים התומכים במטרותיך ומכוון למפנה משמעותי בהישגיך.
האימון מאיר את ההווה, מתוך מה שקורה עכשיו, מכאן המילים אימון הוויתי, בהתבוננות על מה ומי שאת רוצה להיות, כבת אדם, תרגול העשייה ההוויתית, מאפשר התנהלות מדוייקת, ספונטנית, יצירתית וללא מאמץ.
כך נפתחות אפשרויות לחולל צמיחה והבשלה בכל תחומי חייך.

נשימה מודעת והקשבה לשפת הגוף זו דרך לטרנספורמציה בחייך

מתוך התנסות בחדר האימון

דילוג לתוכן